Altijd maar zwoegen en nooit eens lucht?

Pak het nu eens slimmer aan!

Hoe komt het toch dat managers niet op vakantie durven?

Dat mensen vastlopen? Dat er te weinig tijd is om vooruit te kijken? Terwijl er in elke organisatie gekwalificeerde mensen lopen die graag hun steentje bijdragen?

Je hebt mensen nodig voor succes.

Mensen ontwikkelen zich niet als ze zichzelf niet durven te zijn. Ze werken niet samen als ze geen vertrouwen hebben. En dragen hoogstwaarschijnlijk niet bij aan verandering als ze gefrustreerd zijn.

De vraag is: hoe motiveer je jouw mensen op weg naar succes?

Zet nu de eerste stap!

Ben je benieuwd hoe je het beste in jouw mensen en jezelf naar boven haalt? Zodat je weer wat meer lucht krijgt? Onze trainingen en coachingstrajecten zijn toepasbaar, helder en raken de essentie. Wij houden het graag simpel. Want zo lang je dicht bij jezelf blijft, is het helemaal niet zo moeilijk. 

Kies een losse training of stel samen met ons een reeks samen:

Nieuwe jaarprogramma's van start in januari!

In januari 2019 starten twee jaarprogramma's waarin je systematisch aan de slag gaat met persoonlijke ontwikkeling: Ik Zei De Gek Persoonlijke Ontwikkeling en Ik Zei De Gek Leefstijl.
Maak jij komend jaar ruimte voor verandering? Beide programma's hebben nog plek!

DISC-analyse

Vraag je je ook weleens af waarom het gesprek met de ene persoon vlot verloopt en met de ander steeds vastloopt? Heb jij wel eens het gevoel dat je tegen een muur praat?

Een DISC profiel biedt uitkomst.

 

Het Duel

Wil jij er in 1 dagdeel achter komen hoe je jouw medewerkers inspireert voor jouw verandertraject? Verandering is maar voor een deel te managen. Lastig? Of juist een uitdaging?

Ga Het Duel aan en boks het voor elkaar.

Buiten met Gerrit

Wil jij de neuzen in jouw team weer dezelfde kant op? Soms helpt het om de omgeving even compleet te veranderen. Iets doen wat je normaal niet zou doen. Wie neemt het voortouw?

Stap eens buiten de comfortcirkel.

Mystery shopper

Ben jij je bewust van je blinde vlek? Ben je benieuwd hoe je jouw processen beter kunt inrichten? Zodat je meer tijd overhoudt om je echt te onderscheiden van de rest?

Vind de kwetsbare punten in je winkel.

Ik Zei De Gek

Wie neemt het risico? Wie is altijd de Sjaak? Wie gaat het laatst naar huis? Wie kan dat uitleggen? Wie moet het weer oplossen? Elke ondernemer en leidinggevende herkent dit gevoel.

Stop met altijd maar de Sjaak te zijn.

FISH training

Wil jij een team dat bruist van de passie, plezier en energie? In meer dan 30 landen wordt FISH al ingezet om te bouwen aan samenwerking, service, motivatie en innovatie.

Schud de boel eens op.

Ik Zei De Gek Leefstijl

Toch even dat koekje uit de trommel, of een handje chips nemen? Liever een film op de bank dan naar de sportschool? We leren je graag grip te krijgen op jouw geluk en gezondheid.

Ga aan de slag met jouw leefstijl.

Wij zijn Stap In

Al lang voor Stap In wisten we: alles begint bij ik. Waar sta ik voor? Wat wil ik? Wie ben ik? Je komt pas tot ontwikkeling als je jezelf durft te zijn. Dat klinkt misschien zweverig? Let maar eens op: als jij precies doet wat je écht wilt, dan krijg je alles voor elkaar.

Wendelien van Daal

Wendelien van Daal

Founder Stap In

mensenmens

06 50 26 29 14
wendelien@stapin.nu

Jan Paul Klein Poelhuis

Jan Paul Klein Poelhuis

Founder Stap In

mensenmens

06 31 95 28 69
janpaul@stapin.nu

Roland Schilder

Roland Schilder

mensenmens

roland@stapin.nu

Suzanne van der Velden

Suzanne van der Velden

mensenmens

suzanne@stapin.nu

Chiel van der Scheer

Chiel van der Scheer

mensenmens

chiel@stapin.nu

Daina Takens

Daina Takens

mensenmens

daina@stapin.nu

norma

Norma Jongkind

mensenmens

norma@stapin.nu

marcel

Marcel Stukker

mensenmens

marcel@stapin.nu

bram

Bram Som

mensenmens

bram@stapin.nu

Nouscha Postma

Nouscha Postma

mensenmens

nouscha@stapin.nu

gerrit

Gerrit Onstein

mensenmens

gerrit@stapin.nu

sabine

Sabine Nijhuis

mensenmens

sabine@stapin.nu

petra

Petra Prins-Hertog

mensenmens

petra@stapin.nu

Sanne Vermeulen

Sanne Vermeulen

mensenmens

sanne@stapin.nu

Als je alles al weet maar er niks mee doet, komt er niks van terecht.

Instappen vergt moed en vertrouwen.

  • Dit veld is voor validatie doeleinden en moet ongewijzigd blijven.