Ben jij klaar voor
verandering?

Dit kunnen wij goed

Inspireren, motiveren en confronteren

Training

Respectvol, confronterend en in goede sfeer werken wij aan verandering. Met plezier en gedrevenheid nodigen wij mensen uit naar hun eigen rol te kijken. Want verandering begint toch bij jezelf. Onze trainingen gaan altijd over Houding & Gedrag

Coaching

Je wil vooruitkomen in je vak! Met oprechte nieuwsgierigheid, aandacht en betrokkenheid werken we aan het behalen van jouw doelstellingen. Of het nu gaat om personal of business coaching.

Wie neemt het risico? Wie is altijd de Sjaak? Wie gaat het laatst naar huis? Wie kan dat uitleggen? Wie moet het weer oplossen?

Een activerend en inspirerend traject van 10 maanden vol praktische inzichten in persoonlijke ontwikkeling, coaching & leiderschap.

Meer informatie.

individuele-coaching

Individuele Coaching

Je bent een ondernemer die meer omzet en een hoger rendement wil. Een manager die zijn medewerkers beter wil laten presteren. Een leidinggevende op zoek naar beter leiderschap. Of iemand die zich wil ontplooien.

Hoe dan ook: je wilt vooruit. Doelgericht gaat de coach van Stap In een veranderingsproces met je in.

teamontwikkeling

Teamontwikkeling

Een coach van Stap In legt de vinger op de zere plek. Ieders individuele ontwik- keling heeft invloed op het functioneren van het team. Aandacht voor zaken als persoonlijke effectiviteit, leiderschap en zelfvertrouwen zijn dan ook van groot belang bij teamontwikkeling. Het proces is verhelderend, soms pijnlijk en vooral constructief. De verandering die ontstaat is krachtig en blijvend.

stap in homepage leefstijl met tekst

Ik zei de gek: Leefstijl

Maak komend jaar ruimte voor verandering van je ongezonde gewoontes.

Veel mensen worstelen met het aanpassen van ongezonde gewoontes. Investeer in jezelf, ga aan de slag met leefstijl en krijg weer grip op jouw geluk en gezondheid.
Meer informatie

Het duel

Stap in de ring met je manager, werknemer, teamleider of collega. Onze coaches houden het veilig terwijl je rake klappen uit deelt.

Het Duel is voor managers en teams die nu echt een verandering willen inzetten.
Naar de website

stap-in-leiderschap

Stap In Leiderschap

Iedereen die begint met leidinggeven heeft behoefte aan handvatten. Want hoe werkt dat nou eigenlijk - leidinggeven? Het klinkt zo eenvoudig, maar het is een vak apart. Zeker als je leiding moet geven aan mensen die voorheen ‘gewoon’ je collega’s waren of aan mensen waarmee je bevriend bent. Hoe zorg je dat mensen gaan doen wat jij voor ogen hebt en dat de beoogde resultaten behaald worden? Hoe geef je leiding op een manier die bij jou past?

volgende-stap-in-leiderschap

Volgende Stap In Leiderschap

Je geeft al enige tijd leiding en hebt daardoor ervaren dat leiderschap complex is. Het is een vak apart, zeker als je de lat hoog hebt liggen en veel verwacht van je mensen én van jezelf. In deze training ligt de nadruk op de meer persoonlijke aspecten, waarbij het er om gaat de medewerkers te beïnvloeden om gedrag en prestaties in de gewenste richting te sturen. Je krijgt handvatten om meer te bereiken met leiderschap - meer diepgang en meer resultaat.

 

Als je alles al weet maar er niks mee doet, komt er niks van terecht.

Voor wie

Voor organisaties met lef

Organisaties waarvoor we werken zijn altijd in beweging. Zij realiseren zich dat je uitsluitend succesvol kunt veranderen als je daar mensen in betrekt. Want mensen maken het verschil.

Vanuit onze historie werken we veel voor retailorganisaties, maar ook  horecabedrijven, zorginstellingen en overheidsbedrijven maken deel uit van onze klantenkring. Als het maar gaat over de mens in de organisatie.

 

 

Instappen vergt moed en vertrouwen.

Wij zijn Stap In

Professioneel, eigenwijs en gedreven.

Wendelien van Daal

Wendelien van Daal

Founder Stap In

mensenmens

06 50 26 29 14
wendelien@stapin.nu

Jan Paul Klein Poelhuis

Jan Paul Klein Poelhuis

Founder Stap In

mensenmens

06 31 95 28 69
janpaul@stapin.nu

Roland Schilder

Roland Schilder

mensenmens

roland@stapin.nu

Suzanne van der Velden

Suzanne van der Velden

mensenmens

suzanne@stapin.nu

Chiel van der Scheer

Chiel van der Scheer

mensenmens

chiel@stapin.nu

Daina Takens

Daina Takens

mensenmens

daina@stapin.nu

norma

Norma Jongkind

mensenmens

norma@stapin.nu

marcel

Marcel Stukker

mensenmens

marcel@stapin.nu

bram

Bram Som

mensenmens

bram@stapin.nu

Nouscha Postma

Nouscha Postma

mensenmens

nouscha@stapin.nu

gerrit

Gerrit Onstein

mensenmens

gerrit@stapin.nu

sabine

Sabine Nijhuis

mensenmens

sabine@stapin.nu

petra

Petra Prins-Hertog

mensenmens

petra@stapin.nu

Sanne Vermeulen

Sanne Vermeulen

mensenmens

sanne@stapin.nu

Ben jij klaar voor verandering?

Ervaar hoe we werken in een verrassende kennismaking.

  • Dit veld is voor validatie doeleinden en moet ongewijzigd blijven.

Stap In

Het Koetshuys
Muurhuizen 30
3811 EJ Amersfoort

info@stapin.nu